Yönetimden Mesaj

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü

Havva Aksoy

Konya Numune Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Hemşire Havva AKSOY

 

Kimlik Bilgileri
Adı Soyadı Havva AKSOY
Doğum Yeri / Yılı Mut / 1975
Görevi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
Unvanı Hemşire
Eğitim Bilgileri
Lise Çanakkale Sağlık Meslek Lisesi
Önlisans Anadolu Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu
Lisans Atatürk Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi
İş Deneyimleri
1993-1996  Sivas Hafik Sağlık Ocağı
1996-2003  Konya 7 Nolu Sağlık Ocağı
2003-2013  Konya Numune Hastanesi - Ameliyathane
2013-2017  Konya Numune Hastanesi – Ameliyathane Sorumlu Hemşireliği
2017- …  Konya Numune Hastanesi – Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü

 

 

 

Konya Numune Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğüne Bağlı Birim Sorumluları 

 
Kimlik Bilgileri
Ad Soyad Servis E-Posta
Özlem Özlük Palyatif Servisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ali Yiğit Ameliyathane  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Gürdal Yalçın 

Anestezi

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Gülperi Keser Psikiyatri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Özlem Başcı Beyin Cerrahi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Atiye Başoluk İntaniye  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Melek Çolak 2. Basamak Nöroloji Yoğun Bakım Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Onur Serin 2. Basamak Koroner Yoğun Bakım Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Güzide Çolak Fizik Tedavi Servisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Canan İlgezdi Bal Yazır Poliklinikler Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

Tele-Radyoloji

Teleradyoloji  Radyoloji

Tanıtım Filmi

Konya Numune Hastanesi

WebHbys

Konya KHBGS

Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği

T.C Sağlık BakanlığıT.C Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri KurumuSağlık Bakanlığı Web UygulamalarıAlo 113 Beyaz KodAlo 150 BimerAlo 184 SabimAlo 182 Hastane Randevu MerkeziBilgi EdinmeAlo 171 Sigara Bırakma HattıAile Hekimliğie-Posta @saglik.gov.tr logo ana

Ara Zemin

Laboratuvar Sonuçları Doktor Çalışma Listesi Nöbetçi Eczaneler Bebek Kornea Bankası Kan Merkezi Organ Bağışı Akılcı İlaç Sigara Bırakma Hattı Telefon Rehberi

Etkinlik Takvimi

İletişim

Beyhekim Mahallesi

Turgut ÖZAL Cad. No:6
Selçuklu / KONYA , TR 42250
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Tel:  0 332 221 55 00
Tel:  0 332 263 10 01
Fax: 0 332 263 10 50

Sosyal Medya

Scroll to top