T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Konya İl Sağlık Müdürlüğü Konya Numune Hastanesi


T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Konya İl Sağlık Müdürlüğü Konya Numune Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Palyatif Servisinde Moral Programı

Güncelleme Tarihi: 09/11/2018

Hastanemiz Palyatif Servisi, Manevi Destek Birimi, Hak Platformu ile İnsan ve Medeniyet Hareketi Derneği işbirliği ile serviste yatarak tedavi gören hasta ve hasta yakınlarına bir moral programı düzenledi. 
Palyatif Servisi sorumlu hekimi Op. Dr. Bekir Tezcan, palyatif servisindeki hastaların yatış sürelerinin oldukça uzun olduğuna dikkat çekerek, hasta ve yakınlarının hastanede kaldıkları süre boyunca sosyal yaşamdan uzak kaldıklarına değindi. Op. Dr. Bekir Tezcan gerçekleştirilen bu tür organizasyonlarla hasta ve yakınlarının hem moral bulduğunu hem de bir nebze olsa da sosyal hayatın içinde yer almalarının tedavi sürecine olumlu katkılar sağladığını belirtti. Op. Dr. Bekir Tezcan organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen servis çalışanları ve sivil toplum kuruluşu üyelerine teşekkür etti. 
Türk tasavvuf müziği dinletisine yer verilen programda, hasta ve hasta yakınları hastane yönetimi ve programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, hastane ortamında farklı bir sosyal aktiviteye katılmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdiler. 

  • Palyatif Servisinde Moral Programı (1).JPG
  • Palyatif Servisinde Moral Programı (2).JPG
  • Palyatif Servisinde Moral Programı (3).JPG
  • Palyatif Servisinde Moral Programı (4).JPG
  • Palyatif Servisinde Moral Programı (5).JPG
  • Palyatif Servisinde Moral Programı (6).JPG