T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Konya İl Sağlık Müdürlüğü Konya Numune Hastanesi


T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Konya İl Sağlık Müdürlüğü Konya Numune Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Yönetimden Mesaj

Güncelleme Tarihi: 25/06/2020


SÜLEYMAN DÖNMEZ.JPG

13 Aralık 2017 tarihinden itibaren Konya Numune Hastanesi, yeni hizmet binasında 610 hasta yatağı, bin 300 araçlık 4 katlı kapalı otopark ile açık otopark, 80 adet yoğun bakım yatağı, 110 adet poliklinik odası, 15 adet ameliyathane ile kapılarını Konyada hastalarımıza açmıştır.

En son teknikler kullanılarak inşaa edilen Hastane Binamız, Konya'ya yeni bir hava katan, şehrin tarihi dokusu düşünülerek hazırlanmış ve özel olarak çizilmiş semazen figürlü mimarisi ve Selçuklu figürleriyle süslenen akıllı bina teknolojisi ile işletilen, tek ve iki kişilik, içerisinde tuvalet ve banyosunun bulunduğu odalarıyla 5 yıldızlı otel konforunda uzmanların tam not verdiği örnek bir projedir.
"Halka hizmet Hakk'a hizmettir" anlayışıyla gece gündüz demeden hizmet veren hastanemiz, Karatay, Özalkent, Hekimevi, Nakipoğlu Semt Poliklinikleri ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezimiz ile 6 ayrı noktada, endokrinolojiden gastroenterolojiye, plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahisinden medikal onkolojiye kadar 28 ayrı dahili ve cerrahi branşta alanında uzman hekim ve sağlık çalışanları ile sağlık hizmeti sunumunu gerçekleştirmektedir.

İleri düzey teknolojiyle hazırlanan odalarımızda, tıbbi tedavi ve günlük ihtiyaçlar için her şey düşünülmüş olup, hastalarımızın kendilerini konforlu ve güvende hissetmeleri öncelik alınarak ferah ve sade tasarlanmıştır. Refakatçilerimiz için de özel bir dinlenme alanı mevcuttur. Tüm hastalarımızın rahat etmeleri için her detayın düşünüldüğü odalarımızda ihtiyaç duyulan her şey mevcuttur.
İleri düzeydeki teknolojik altyapımız ve alanlarında uzman insan gücümüzle etik kurallara bağlı, güvenilir, hasta ve hasta haklarına saygılı, çalışan ve hasta güvenliğine bağlı, bilimsel ve akademik çalışmalarla kalitenin artırılmasına ve sürdürülebilirliğine katkı sağlayan uluslararası standartlarda hizmet vermekteyiz.
Yüksek teknoloji ürünü en gelişmiş radyolojik cihazlarla tüm tanısal ve girişimsel radyolojik işlemler yapmaktayız. Tüm laboratuvarlarımız modern donanımlara sahip olup, tanı sürecine laboratuvarımızda çalışılan testler bilim ve teknoloji dünyasının devamlı takibi ile yenilenen cihazlarda kabul görmüş uluslararası kalite kontrol merkezlerinin denetiminde mümkün olan en kısa zamanda sonuçlandırmaktayız.
Teknolojik donanımı ve uzman hekim kadrosu ile ülkenin önde gelen ''GÖZ ve PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ UZMANLIĞI'' tedavi merkezleri arasında yer almaktadır. Hastane, çağdaş, kurumsal bir iş anlayışını benimsemiş, güncel bilgilerle donatılmış uzman ve nitelikli kadrolarıyla, hasta haklarına saygılı ve geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine kaliteli ve etkin sağlık hizmeti sunmak misyonuyla yola çıkmıştır. Hastane, insana ve topluma karşı sorumluluğunu kaliteli hizmet anlayışıyla birleştirerek, geçmişte olduğu gibi gelecekte de “sağlıkta güven ve huzurun ilk adresi olmak” vizyonuyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir.Uz. Dr. Süleyman DÖNMEZ
Hastane Başhekimi/Yöneticisi